Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Miseczka na przekąski Black + Blum Loop

Miseczka na przekąski Black + Blum Loop
Miseczka na przekąski Black + Blum Loop Miseczka na przekąski Black + Blum Loop
x zamknij

Miseczka na przekąski Black + Blum Loop

black_+_blum
109.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
15 x 12,5 x 15,5cm
Stal szlachetna, szkło
NO002
 
Szklana miseczka na przekąski o wyraźnie rzeźbiarskiej formie. Wyróżnia się funkcjonalnością oraz pięknym, przemyślanym wzornictwem. Jest wyposażona w smukłą, spiralną podstawę, która wykonana została z jednego kawałka chromowanej stali szlachetnej. Stalowa pętla została wyprofilowana w taki sposób, że płynnie przechodzi w wygodny uchwyt. Dobry sposób na eleganckie i estetyczne zaserwowanie przekąsek, takich jak orzechy, rodzynki czy czekoladki.

Zaprojektowanie charakterystycznej pętli, inspirowanej spiralą Fibonacciego, okazało się bardzo trudne, ponieważ wymagało rzeźbiarskiego podejścia do projektowania. Kiedy już uzyskano doskonały kształt, wyzwaniem stało się jego powielenie. Z powodu zakręconej formy, nie można było użyć maszyny do gięcia drutu. Na szczęście udało się znaleźć wykwalifikowaną firmę, która korzysta z robionych na zamówienie trzpieni i podjęła się realizacji tego zadania. Tak powstały przedmioty o pożądanym kształcie, które przypominają starannie uformowane rzeźby.

Szklaną część można zdjąć i umyć w zmywarce, natomiast stalową podstawę należy myć ręcznie.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.