Miseczka Seletti Hybrid Saylac Ø 15 cm

_09151 Seletti Seletti
268.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
_09151
Wymiary
Wysokość 7 cm
Ø 15,5 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Miseczka Seletti Hybrid Saylac o średnicy 15 cm, w której nawet klasyczne, chrupiące przekąski nabiorą eleganckiego charakteru!

Wyjątkowy pomysł i przepiękna realizacja! Ta miseczka o wysokości 7 cm będzie znakomicie wyglądała na eleganckim stole lub kuchennym blacie. Z jednej strony czerpiące z afrykańskiego rękodzieła motywy, z drugiej klasyczna wytworność bieli, złota i motywów roślinnych. To połączenie pozwala dostrzec kontrasty w dwóch odmiennych stylach, które mimo wszystko wspólnie tworzą ponadczasową dekorację, obok której nie sposób przejść obojętnie!

Naczynia Seletti Hybrid to symboliczne połączenie estetyki wschodu i zachodu. Każde z naczyń składa się z 2 trwale połączonych ze sobą części prezentujących odmienną kulturę i typowe dla niej motywy artystyczne i historyczne. Nazwa miseczki Saylac nawiązuje do miasta w Somalii, w którym wytwarzane są naczynia będące inspiracją do tej pięknej dekoracji. 

Dostrzeż dwie różne strony świata!

Miseczka została zapakowana w bezpieczne, ekologiczne opakowanie, które świetnie nadaje się na oryginalny prezent.

Cechy produktu:

  • hybrydowa miseczka stworzona z połączenia dwóch różnych naczyń,
  • z jednej strony forma ozdobiona motywami zaczerpniętymi z somalskiej kultury, a z drugiej klasyczna biel, złoto i lekkie motywy roślinne,
  • oba elementy są ze sobą trwale połączenia i prezentują odmienne motywy artystyczne i historyczne,
  • miseczka świetnie posłuży jako niecodzienna dekoracja stołu lub nada się do serwowania przekąsek,
  • zapakowana w eleganckie pudełko.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię