Miseczka Stelton Stockholm Horizon Ø 10 cm

451-10 Stelton Stelton
235.00 PLN
235,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
451-10
Wymiary
Ø 10 cm
wysokość 5,4 cm

Opis produktu

Miseczka Stockholm Horizon od marki Stelton inspirowana sztokholmskim archipelagiem. Owalna, aluminiowa misa została ozdobiona pięknym ornamentem – barwne plamy płynnie przechodzące od błękitu po ciemny granat, układają się we wzór, który przywodzi na myśl głębię oceanu albo taflę spokojnej wody. Piękna dekoracja, która będzie pasowała do nowoczesnego wnętrza: salonu, kuchni lub jadalni.

Stockholm Horizon to kolekcja wazonów i mis inspirowanych malowniczym pejzażem Archipelagu Sztokholmskiego. Produkty z tej serii odznaczają się surowym pięknem i świetną jakością – będą doskonałym uzupełnieniem wnętrz w stylu skandynawskim.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię