Miska Alessi Double Ø 32 cm, czarna

DUL02/32BT Alessi Alessi
445.00 PLN
445,00 zł
Dostawa gratis
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
DUL02/32BT
Wymiary
Ø 32 cm
Wysokość 9,5 cm
Materiały
Stal nierdzewna pokryta żywicą epoksydową

Opis produktu

Misa Alessi Double o średnicy 32 cm, to naczynie idealne na sałatkę owocową, desery oraz do wyeksponowania owoców.

Czarna misa ma podwójne ścianki, dzięki czemu dłużej utrzymuje przyjemną temperaturę włożonych do niej owoców, czy przekąsek, a przy tym kapitalnie wygląda.

Klasyczna forma w połączeniu z matowym wykończeniem robi duże wrażenie.
Miska posiada reliefową teksturę oraz intensywny i głęboki kolor, ten efekt od razu rzuca się w oczy.
Elegancja na najwyższym poziomie!

Misa w czarnym kolorze efektownie eksponuje smakowite piękno owoców, które od razu chce się zjeść.

Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu


Najważniejsze cechy produktu:

  • wysokość - 9,5 cm
  • średnica  - 32 cm
  • kolor - czarny
  • materiał - stal pokryta żywicą epoksydową

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Donato D'urbino jako jeden z trzech projektantów przyczynił się do stworzenia mebli, które w krótkim czasie stały się ikonami popkultury. Mowa tu o nadmuchiwanym fotelu „Blow” – synonimie rewolucji oraz ucieleśnieniu ducha tamtych czasów. Ten nietypowy mebel został zaprojektowany dla marki Zanotta i był wykonany z folii PCV. Kolejnym trafionym projektem był fotel „Joe” w kształcie ogromnej rękawicy baseballowej. Prace słynnego trio – D’urbino, De Pas i Lomazzi – wyróżniały się na tle innych, ponieważ wyrażały wolność, radość i młodość. Po śmierci Gionatana De Pas, D'Urbino nadal współpracuje z Paolo Lomazzi.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię