Miska Bloomingville Sandrine, niebieski, 700 ml

17902753 Bloomingville Bloomingville
127.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
17902753
Wymiary
⌀ 15 cm, wysokość: 8 cm
Materiały
Kamionka
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Miska Bloomingville Sandrine, niebieski, 700 ml to ręcznie przygotowane naczynie z kamionki. Dzięki temu nie tylko nie jest idealnie symetryczne, ale też może nieznacznie różnić się kolorem od innych misek tego typu! Dzięki temu produkt jest świetnym wyborem dla miłośników ręcznie wykonanych elementów wyposażenia, a także osób, które są już znudzone perfekcją rodem z fabrycznej taśmy.


Miska Bloomingville Sandrine, niebieski, 700 ml jest pojemna i nadaje się do mycia w zmywarce oraz podgrzewania w mikrofalówce (ale nie w piekarniku!). Dzięki temu naczynie może być używane także do jedzenia – kamionka jest przeznaczona do kontaktu z żywnością. Komplet takich misek będzie świetną ozdobą każdej kuchni.


Te naczynia będą pasować szczególnie dobrze do kuchni w stylu skandynawskim.

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię