Miska Bloomingville Sandrine, niebieski, 700 ml

17906480 Bloomingville Bloomingville
168.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
17906480
Wymiary
⌀ 22 cm, wysokość: 5 cm
Materiały
Kamionka
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

"

Miska Bloomingville Sandrine, niebieski, 700 ml została wyprodukowana ręcznie i z kamionki – takie połączenie sprawia, że każda kolejna miska może nieznacznie różnić się od poprzednich. Jesteś miłośnikiem nieidealnych elementów wyposażenia, które nie wyglądają jak kopie? Miska Bloomingville Sandrine, niebieski, 700 ml jest właśnie dla Ciebie!

Miska Bloomingville Sandrine, niebieski, 700 ml to pojemne naczynie, które z racji swojej głębokości może być także używane do podawania zup lub wręcz przeciwnie – eksponowania niejadalnych ozdób czy wręcz stawiania w nim donic z kwiatami.

Miska Bloomingville Sandrine, niebieski, 700 ml może być myta w zmywarce i podgrzewana w mikrofalówce. Świetnie nadaje się do surowych i jasnych aranżacji wnętrz.

"

Kolekcja: Bloomingville Sandrine

Zobacz kolekcję

Marka

Bloomingville to duńska firma, która zajmuje się tworzeniem akcesoriów do domu i ogrodu. Jej styl to połączenie skandynawskiej prostoty i surowości z romantycznym urokiem oryginalnych znalezisk rodem z pchlego targu. W sklepie Czerwona Maszyna wśród produktów Bloomingville można znaleźć m.in. pięknie zdobioną porcelanę, akcesoria dla dzieci i praktyczne meble.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię