Miska Bovlo Mind Pop, limonkowy

MP1500-1 Bovlo Bovlo
120.00 PLN
120,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP1500-1
Wymiary
190 x 65 mm
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Bovlo Mind Pop, limonkowy to trwały produkt – dzięki temu, że został wykonany z metalu. Dla Ciebie oznacza to, że miska nie zniszczy się nawet po upuszczeniu na kuchenne płytki. Z pewnością docenisz taką cechę, jeśli masz w domu małe dzieci, które mimo szczerych chęci zaskakująco szybko uszczuplają zapas zgromadzonych naczyń.

Miska Bovlo Mind Pop, limonkowy została ręcznie pomalowana i pokryta szkliwem. Takie wykończenie gwarantuje trwałość koloru, który nie będzie blaknąć zarówno w wyniku kontaktu z jedzeniem, jak i myciem w zmywarce. Nie zaszkodzi mu również wysoka temperatura.

Miska Bovlo Mind Pop, limonkowy może być używany w piekarnikach (do 250 stopni Celsjusza) oraz bezpośrednio na kuchenkach każdego typu – także indukcyjnych.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię