Miska Cerama Studio B&W, biała w czarne groszki

CERAMA-57 Cerama Studio Cerama Studio
100.00 PLN
100,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CERAMA-57
Wymiary
Wysokość 6,5 cm, średnica 13,5 cm, pojemność 380 ml
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Cerama Studio B&W, biała w czarne groszki to naczynie wykonane z porcelany. Możesz w nim podawać owoce lub przekąski, a także spożywać posiłki. Miska została wykonana z cienkościennej porcelany. Co więcej, dzięki szkliwieniu, zyskała na trwałości i eleganckim połysku. Dekorację wykonano farbą ceramiczną. Ręczne wykonanie nadaje misce niepowtarzalności.
Średnica naczynia wynosi 13,5 cm, a jego wysokość – 6,5 cm. Pojemność z kolei to 380 ml. Produkt zaprojektowano z dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal. Dzięki temu, prezentuje się elegancko i estetycznie. To nie tylko element praktyczny, ale również estetyczny, który zwraca na siebie uwagę. Niech wyjątkowa miska w czarne kropki zagości w Twojej kuchni!

Marka

Cerama Studio to polska marka zajmująca się ceramiką artystyczną. W ofercie marki znajdziesz przedmioty codziennego użytku: kubeczki, filiżanki, talerze. Wszystko wykonane tak, by jadło nam się przyjemniej, by każdy kto używa  naczyń Cerama Studio miał poczucie, że jest wyjątkowy, że posiada unikatowy przedmiot, stworzony z czułością i uwagą.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię