19 cm. Nie wolno używać pokrywki do góry nogami, ponieważ może to spowodować przegrzanie produktu." />

Miska do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine

45015 Joseph Joseph
109
109,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w następnym dniu
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
45015
Wymiary
22,2 x 17,6 x 21,4 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne (wolne od BPA)
Zastosowanie

Opis produktu

Miska do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine to prawdziwy niezbędnik każdego kinomaniaka. Naczynie jest bardzo funkcjonalne – umożliwia przygotowanie popcornu, oddzielenie ziarenek oraz serwowanie. Produkt składa się z trzech elementów: pojemnej miski, miarki na kukurydzę oraz pokrywki z otworami. Naczynie zostało wykonane z tworzywa sztucznego, wolnego od szkodliwych związków BPA i odpornego na działanie wyso...
Miska do prażenia kukurydzy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine to prawdziwy niezbędnik każdego kinomaniaka. Naczynie jest bardzo funkcjonalne – umożliwia przygotowanie popcornu, oddzielenie ziarenek oraz serwowanie. Produkt składa się z trzech elementów: pojemnej miski, miarki na kukurydzę oraz pokrywki z otworami. Naczynie zostało wykonane z tworzywa sztucznego, wolnego od szkodliwych związków BPA i odpornego na działanie wysokich temperatur.

Sposób użycia: Upewnij się, że silikonowa wkładka jest prawidłowo zamocowana wewnątrz miski. Wsyp do miski odpowiednią ilość ziaren – tak, aby zapełniło się wgłębienie w silikonowej wkładce. Nie wolno przekraczać poziomu miarki, ponieważ może dojść do przypalenia popcornu. Następnym krokiem jest założenie pokrywki. Czas przygotowania wynosi od 1,5 do 5 minut w zależności od mocy kuchenki. Kuchenkę mikrofalową należy zatrzymać w momencie, kiedy dźwięk przygotowywanego popcornu zwolni do 2-3 sekund pomiędzy "trzaskami". Następnie trzeba ostrożnie wyjąć miskę z mikrofalówki, obrócić pokrywką do dołu i potrząsać przez ok. 15 sekund, aby usunąć pozostałe ziarenka. Gotowy popcorn można przyprawić do smaku.

Można myć w zmywarce. Należy oddzielić wszystkie części przed umyciem. Odpowiednie do kuchenek mikrofalowych o wysokości > 19 cm. Nie wolno używać pokrywki do góry nogami, ponieważ może to spowodować przegrzanie produktu.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez dwóch braci - Antony i Richard’a Joseph'ów. Są przedstawicielami trzeciego pokolenia rodziny, która zajmuje się projektowaniem sztuki użytkowej. Przedmioty marki Joseph Joseph łączą dobrze przemyślaną funkcjonalność z nowoczesną formą - są innowacyjne i charyzmatyczne. Tutaj prezentujemy zmyślne akcesoria kuchenne, pojemniki na pieczywo, misy do sałat, deski do krojenia, tarki i inne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię