Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Miska do przygotowania jajecznicy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine

Miska do przygotowania jajecznicy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine
Miska do przygotowania jajecznicy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine Miska do przygotowania jajecznicy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine Miska do przygotowania jajecznicy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine
x zamknij

Miska do przygotowania jajecznicy w mikrofalówce Joseph Joseph M-Cuisine

Joseph Joseph
49.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka 1-2 dni roboczych / Jest w magazynie
19,2 x 17,2 x 1,4 cm
Tworzywo sztuczne (wolne od BPA)
45007
 
Miska Joseph Joseph M-Cuisine pozwala na szybkie przygotowanie jajecznicy – w kuchence mikrofalowej! Została wykonana z tworzywa sztucznego, wolnego od szkodliwych związków BPA. Naczynie jest wyprofilowane w taki sposób, że można bez trudu rozbić skorupki o krawędź miski i roztrzepać jajka na gładką masę. Po dodaniu ulubionych składników należy postawić miskę (na płaskiej podstawie) w kuchence mikrofalowej. Czas gotowania jest zależny od mocy urządzenia.

Przeznaczona na max. 4 jajka. Można myć w zmywarce.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.