Miska do serwowania Stelton Pilastro Ø 21 cm

X-513 Stelton Stelton
305.00 PLN
305,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-513
Wymiary

Ø21 cm, wysokość: 9 cm

Materiały
szkło
Zastosowanie

Opis produktu

Miska do serwowania Stelton Pilastro Ø 21 cm to praktyczne naczynie służące do serwowania przekąsek, deserów, sałatek i owoców. Umożliwia również komfortowe przechowywanie poszczególnych produktów spożywczych, a także sprawdza się w roli dekoracyjnej tacy.


Naczynie posiada dekoracyjne ranty, które przepięknie załamują światło i tworzą niepowtarzalny efekt wizualny. Całość została wykonana z jakościowego szkła, dzięki czemu jest to naczynie solidne i odporne na uszkodzenia.


Miska do serwowania Stelton Pilastro Ø 21 cm posiada 21 cm średnicy. Nie zajmuje wiele miejsca, a zastosowanie znajdzie tak naprawdę w każdym wnętrzu, w którym liczy się zarówno funkcjonalność, jak i wysoki poziom estetyki.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Francis Cayouette posiada 20-letnie doświadczenie w zakresie projektowania. Dąży do tego, aby jego projekty były innowacyjne i zaskakujące, a jednocześnie bardzo naturalne. Prowadzi swoje własne studio Unit 10 Design, a także współpracuje z dużymi firmami takimi jak Stelton czy Normann Copenhagen. Specjalizuje się w tworzeniu akcesoriów domowych, przedmiotów codziennego użytku oraz mebli. W czasie procesu twórczego stara się zwracać większą uwagę na potrzeby użytkowników niż na sam produkt. Jego prace są zatem proste i funkcjonalne, a co najważniejsze – czynią życie łatwiejszym!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię