Miska Kahla DIAMONDS & PEARLS white 0,6 l

722988A90072 Kahla
40.8000

Special Price 40,80 zł

Normalna cena: 48,00 zł

Dostawa +14,90 zł
Wysyłka w kolejnym dniu
Odbierz w salonie w Krakowie: Dzisiaj
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez tel. 12 312 4000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
722988A90072
Wymiary
Pojemność 0,6 l
podstawa 20 x 13,5 cm
Materiały
Porcelana

Opis produktu

Podaj egzotyczne owoce, porcję świeżej sałaty lub tradycyjną zupę w niespotykanej oprawie. Porcelanowa misa, której nieprzeciętne kształty, piękna linia brzegowa i profil niczym z kryształu - zrobią zdecydowane wrażenie na stole.

Kolekcja Diamond & Pearls to fantazja kształtów, łuków, wygięć i zakrzywień, które nadają naczyniom przepiękny, perlisty wygląd. Zainspirowane szlachetnością diamentu. Miękkie i nieregularne li...
Podaj egzotyczne owoce, porcję świeżej sałaty lub tradycyjną zupę w niespotykanej oprawie. Porcelanowa misa, której nieprzeciętne kształty, piękna linia brzegowa i profil niczym z kryształu - zrobią zdecydowane wrażenie na stole.

Kolekcja Diamond & Pearls to fantazja kształtów, łuków, wygięć i zakrzywień, które nadają naczyniom przepiękny, perlisty wygląd. Zainspirowane szlachetnością diamentu. Miękkie i nieregularne linie sprawiają, że stół nabiera z nimi blasku i nastrojowego klimatu. Kolekcja zachwyca czystością bieli i niestandardowym projektem, który powstał z potrzeby tworzenia piękna, cieszenia zmysłów oraz zadziwiania funkcjonalnością.
Porcelana Diamond & Pearls to propozycja zastawy stołowej na co dzień i na wyjątkowe, uroczyste okazje. Dekoracyjny charakter naczyń pięknie łączy się z ich użytecznością i daje nieograniczone możliwości wykorzystania przedmiotów.
Harmonia formy i wrażenie aksamitnego dotyku!

Można bezpiecznie używać w mikrofalówkach, zmywarkach i piekarnikach.

Kolekcja: Kahla DIAMONDS & PEARLS

Zobacz kolekcję

Marka

Fabryka Kahla od ponad 160 lat wytwarza porcelanowe cuda w niemieckiej Turyngii. Porcelana dla zmysłów - takim hasłem dziś charakteryzuje swoje produkty. Bogata oferta zróżnicowanych linii sprawia że klienci z całego świata znajdują w niej przedmioty idealnie dopasowane do swojego stylu. Świetności form towarzyszy rzadko spotykana jakość wykonania i użycie najlepszych innowacyjnych technologii. Kahla produkuje wyłącznie w Niemczech i zwraca baczną uwagę na aspekty ekologiczne.

Projektant

Specjalizuje się w projektowaniu porcelany. Jej prace charakteryzują się minimalistycznymi formami oraz bardzo subtelnym wykończeniem. Najczęściej sięga po jasną, stonowaną kolorystykę. Od 1991 r. współpracuje z marką Kahla, tworząc przedmioty, który zyskują miano ponadczasowych. Jej zdaniem dobry produkt wymaga zaangażowania w jego realizację oraz skupienia się na oczekiwaniach potencjalnego klienta. Schmidt inspiruje się skandynawskim stylem, japońską tradycją rzemieślniczą oraz swoimi własnymi obserwacjami. Bada zwyczaje i nawyki żywieniowe, aby w pełni zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię