Miska Lyngby Rhombe Ø11 cm yellow

201903 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
131.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201903
Wymiary
Wysokość 6,5 cm, Ø 11 cm , pojemność: 320 ml
Materiały
porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Lyngby Rhombe Ø11 cm yellow to minimalistyczne, przyjemne dla oka naczynie. Posiada charakterystyczny wzór, który wyróżnia je na tle innych misek. Średnica naczynia wynosi 11 cm. Nadaje się do serwowania sałatek, lodów, orzechów, jak i wszelkich przekąsek.


Świetnie zaprezentuje się na stole jadalnym, jak i blacie kuchennym. Znajdzie zastosowanie również w plenerze podczas spotkań z bliskimi! Zapewnia wygodny i pewny uchwyt.


Miska Lyngby Rhombe Ø11 cm yellow została wykonana z wysokogatunkowej porcelany. Nadaje się do mycia w zmywarce, a także do podgrzewania posiłków w mikrofalówce. Łączy w sobie estetyczny design i funkcjonalność – zastosowanie miski jest nieograniczone! To wyłącznie od Ciebie zależy, jak je wykorzystasz.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię