Miska Lyngby Rhombe Ø22 cm, white

201210 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
305.00 PLN
305,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201210
Wymiary
Wysokość 11 cm, Ø 22 cm , pojemność 2,5l
Materiały
porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Lyngby Rhombe Ø22 cm white to piękne naczynie przeznaczone do serwowania przekąsek, sałatek, owoców, czy orzechów. Jego zastosowanie jest nieograniczone – zależy wyłącznie od Ciebie.


Produkt zaprojektowano w minimalistycznym, przyjemnym dla oka stylu. Posiada charakterystyczny wzór przedstawiający romby. Nadaje się do mycia w zmywarce, a także do podgrzewania posiłków w kuchence mikrofalowej.


Miska Lyngby Rhombe Ø22 cm white posiada 11 cm wysokości i 22 cm średnicy. Dzięki wykonaniu z porcelany – stanowi świetną inwestycję na wiele kolejnych lat! To nie tylko praktyczny element, ale również dekoracyjny. Zaprezentuje się intrygująco na każdym stole, niezależnie od stylu, w jakim zostało zaprojektowane wnętrze.

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię