Miska termiczna Stanley Adventure 0,95 l

10-02886-002 Stanley Stanley
184.90 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Creative Products Hanna Zasada (operator sklepu Czerwona Maszyna) z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-02886-002
Wymiary
Pojemność: 950 ml.
Materiały
Stal nierdzewna 18/8,
tworzywo sztuczne wolne od BPA.
Zastosowanie

Opis produktu

Miska termiczna z kolekcji Stanley Adventure to sposób na bezpieczne przechowywanie oraz transportowanie posiłków. Stalowa miseczka świetnie sprawdzi się podczas wyjazdów, kempingów oraz męskich wypadów na ryby. Do zestawu została dołączona funkcjonalna pokrywka, wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, wolnego od szkodliwych związków BPA. Czas rozpocząć przygodę!
Utrzymywanie ciepła:
 • gorące posiłki : do 2 h
 • zimne posiłki : do 2,5 h.
 • Marka

  Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

  Opinie

  0,0 średnia ocena klientów
  0 0 5 0
  Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
  Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię