Miska z łyżkami do sałaty Guzzini Vintage zielona

2834.00.44 Guzzini Guzzini
70.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
2834.00.44
Wymiary
25 x 25 x 10 cm
pojemność 2 l
długość łyżek 27 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne SAN

Opis produktu

Zielona misa na sałatki swym kolorem wyostrza zmysły i pobudza apetyt. Doskonała do przygotowywania potraw. Dzięki dwóm łyżkom łatwo można wymieszać każdą sałatkę. Rozszerzające się boki misy w kształcie trapezu o zaokrąglonych bokach nie pozwolą, by nawet najmniejsze warzywo znalazło się poza misą.
Można myć w zmywarce.

Kolekcja Guzzini Vintage nawiązuje do produktów, jakie pojawiły się na rynku w latach 50. XX wieku. W skład serii wchodzą przedmioty służące do przygotowywania i serwowania posiłków. Najbardziej rzucającą się w oczy cechą produktów jest białe wnętrze naczynia (eksponuje potrawę) oraz kolorowa powłoczka.

Kolekcja: Guzzini Vintage

Zobacz kolekcję

Marka

"Zaprojektowane, by cieszyć”! Włoska marka Guzzini to przede wszystkim doskonała równowaga między nowoczesnymi materiałami, a tradycyjną formą i pięknym, wpadającym w oko designem. Przedmioty codziennego użytku projektowane dla Guzzini przez najbardziej znanych projektantów na świecie zachwycają gorącym temperamentem, funkcjonalnością i niezwykłym wyglądem. Niebanalne wzory i intensywna kolorystyka to znak rozpoznawczy tej marki!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię