Miska z odpływem Joseph Joseph Wash & Drain biała

85055 Joseph Joseph Joseph Joseph
225.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
85055
Wymiary
31 x 30 x 20 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne

Opis produktu

Biała, kwadratowa miska z zielonym korkiem z kolekcji Joseph Joseph Wash&Drain.
Przydatna w domu, na działce lub kempingu - do zmywania naczyń i wszelkich prac domowych.
Przedmiot codziennego użytku, dotychczas skrywany głęboko w szafkach, zyskał elegancki wygląd i nową funkcjonalność. Miska dopasowana kształtem i rozmiarami do standardowych zlewów, została wyposażona w wygodne rączki i korek-sitko, który zatrzymuje resztki żywności, zapobiegając zapychaniu się zlewu.
Po odkręceniu korka naczynie "samo" opróżnia się z wody, bez potrzeby podnoszenia i przechylania. Wysokie ścianki miski zapobiegają wylewaniu wody podczas przenoszenia.
Myć ręcznie.

Kolekcja: Joseph Joseph Wash&Drain

Zobacz kolekcję

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

5,00 średnia ocena klientów
(1) Dodaj opinię 1 0 5 5
5.0
kami 23.02.2018
Genialny przedmiot na kemping, uszy są wygodne i można stylowo kursować z naczyniami do umywalek i z powrotem:).