Miska z odpływem Joseph Jospeh Extend™, light stone/sage

851648 Joseph Joseph Joseph Joseph
225.00 PLN
225,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
851648
Wymiary
31 x 30 x 20 cm (górna część) 26 x 26,5 cm (dolna część)
Materiały
tworzywo sztuczne

Opis produktu

Miska z odpływem Joseph Jospeh Extend™ light stone/sage jest przeznaczona do płukania i mycia naczyń. Dzięki temu, że została wyposażona w praktyczny odpływ, nie musisz podnosić ciężkiej miski. Aby odlać wodę, wystarczy, że przekręcisz odpływ.


Dodatkowo w misce znajduje się także sitko przy odpływie, dzięki czemu pozostałości z naczyń nie wpadają do zlewu, a gromadzą się w jednym miejscu. Duże uchwyty ułatwiają przenoszenie miski. Produkt ten sprawdzi się zarówno na co dzień, jak i w trakcie wyjazdów, np. pod namiot.


Miska z odpływem Joseph Jospeh Extend™ light stone/sage pasuje do większości zlewów. Została wykonana z jakościowego tworzywa sztucznego. Jej wymiary wynoszą 31 x 30 x 20 cm.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię