Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Mlecznik Seletti Hybrid Berenice

Mlecznik Seletti Hybrid Berenice
Mlecznik Seletti Hybrid Berenice Mlecznik Seletti Hybrid Berenice Mlecznik Seletti Hybrid Berenice Mlecznik Seletti Hybrid Berenice
x zamknij

Mlecznik Seletti Hybrid Berenice

seletti
CtrLZak
Seletti Hybrid
168.00 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Ø 8,6 cm
wysokość 14,6 cm
Chińska porcelana kostna
seletti-_09772
 
Jedyny w swoim rodzaju mlecznik Seletti Hybrid Berenice – podzielony na dwie części, które symbolizują dwie strony świata. Został wykonany z chińskiej porcelany kostnej i ozdobiony dwoma różnymi wzorami, które są oddzielone od siebie paseczkiem w złotym kolorze. Mlecznik jest wyposażony w ucho ze złotym motywem.

Naczynia Seletti Hybrid to symboliczne połączenie estetyki wschodu i zachodu. Każde z naczyń składa się z 2 trwale połączonych ze sobą części prezentujących odmienną kulturę i typowe dla niej motywy artystyczne i historyczne. Całość powstała w Tangshan – stolicy kostnej porcelany i została wytworzona ręcznie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Dostrzeż dwie różne strony świata! Poziom bieli i przezroczystości zdecydowanie wyższy niż w klasycznej porcelanie oraz duża wytrzymałość mechaniczna to dodatkowe zalety, na które warto zwrócić uwagę.

Inne z kolekcji Seletti Hybrid

Pokaż wszystko z tej kolekcji
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.