Mlecznik Stelton Cylinda Line 150 ml

06-2 Stelton Stelton
216.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
06-2
Wymiary
Pojemność 150 ml
Ø 5 cm
wysokość 9,5 cm
Zastosowanie

Opis produktu

Mlecznik z kolekcji Cylinda to wyjątkowy element zastawy stołowej, który charakteryzuje się prostym, przemyślanym wzornictwem. Projektant Arne Jacobsen zadbał o cylindryczną formę, która jest znakiem rozpoznawczym wszystkich produktów z tej serii. Mlecznik został wyposażony w odpowiednio wyprofilowany dzióbek, który umożliwia precyzyjne przelanie mleka do filiżanek z kawą. Całość wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej, która jest solidna i odporna na uszkodzenia. Minimalistyczny kształt mlecznika będzie pasował do nowoczesnych kuchni oraz jadalni urządzonych w modernistycznym stylu. Sprawdzi się zwłaszcza w czasie rodzinnych spotkań przy kawie – będzie się pięknie prezentował w towarzystwie innych elementów zastawy stołowej z kolekcji Cylinda.

Można myć w zmywarce.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Arne Jacobsen to światowej sławy projektant i architekt. Najważniejszy prekursor modernizmu w Danii. Zajmował się projektowaniem sztuki użytkowej, osiedli mieszkalnych oraz obiektów przeznaczonych do użytku publicznego. W swoich pracach zwracał szczególną uwagę na zachowanie proporcji. Jego zdaniem to właśnie one wyrażały piękno budynków oraz przedmiotów. Arne Jacobsen stworzył kultowe krzesła i fotele, a także kolekcję „Cylinda”, która urzeka prostym, cylindrycznym kształtem. Projekty Arme Jacobsena do dziś są uważane za synonim ponadczasowej klasy i elegancji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię