Mlecznik termiczny Stelton Emma 300 ml, szary

X-203-1 Stelton Stelton
172.80 PLN

Special Price 172,80 zł

Normalna cena: 192,00 zł

Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 192,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Dostępne tylko: 1 szt. Więcej nie będzie.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
X-203-1
Wymiary
Pojemność 300 ml
8 x 15 cm
Materiały
Kamionka

Opis produktu

Mlecznik termiczny marki Stelton z kolekcji Emma o pojemności 300 ml. Zaprojektowany przez duńskiego projektanta Holmbäcka Nordentofta. Wykonany w całości z glazurowanej kamionki. Wyposażony został w podwójne ścianki, dzięki czemu przechowywane w nim mleko dłużej utrzyma swoją temperaturę. Jest odporny na wahania temperatury. Można go używać w mikrofalówce oraz myć w zmywarce.
Kolekcja Emma skierowana została dla wielbicieli kawy i herbaty, którzy cenią sobie formę i sposób, w jaki podawane są ich ulubione napoje.
Stelton to skandynawska marka z ponad 40-letnią tradycją. Rozpoznawalna dzięki swojemu wyjątkowemu designowi, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsen. Produkty tej marki cechuje ponadczasowy styl oraz innowacyjne rozwiązania. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię