Mlecznik w kształcie kartoniku Seletti Estetico Quotidiano

10650 Seletti Seletti
71.00 PLN
71,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10650
Wymiary
Wysokość 14,5 cm
7 x 7 cm
pojemność 350 ml
Materiały
Porcelana
Zastosowanie

Opis produktu

Podaj mleko do kawy w niebanalny sposób! Ten mlecznik do kawy wygląda zupełnie jak kartonik mleka prosto ze sklepu.
Przypomina jednorazowe naczynie do wykorzystania na pikniku, ale wcale takim nie jest! Wykonanie z porcelany dodaje mlecznikowi elegancji przy jednoczesnym zachowaniu funkcjonalności: można używać w zmywarkach. Kolekcja Estetico Quotidiano to doskonały pomysł na lepszą trwałość przedmiotów codziennego użytku.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię