Młynek do masła Moha Presto, biały

20001 Moha Moha
79.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20001
Wymiary
Wysokość 10 cm
Ø 12,8 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal szlachetna

Opis produktu

Kapitalny młynek do masła, który pozwala wykorzystać masło do smarowania kanapek nawet wtedy, gdy zapomniało się je wcześniej wyjąć z lodówki. Półowka kostki masła włożona do młynka zostaje zmielona na drobniutkie wstążeczki, które wystarczy ułożyć na kanapce i rozsmarować nożem.
Prostota w nowoczesnej, bardzo funkcjonalnej formie.
Młynek rozkłada się na części pierwsze, co sprawia, że jest wyjatkowo wygodny w czyszczeniu. Obsługa lekka, manualna: przekręcanie nakrętki dociska masło do ostrza, które szybko mieli je na cienkie paseczki.
Akcesoria kuchenne szwajcarskiej marki Moha są przykładem idealnej harmonii między jakością materiałów i solidnością wykonania każdego produktu.

Marka

Szwajcarska marka Moha od ponad 25 lat specjalizuje się w produkcji poręcznych i wygodnych w obsłudze akcesoriów kuchennych. Przemyślane wzory, piękne wykonanie i drobiazgowe dopracowanie akcesoriów sprawia, że są one w kuchniach niezwykle funkcjonalne. Większość wzorów jest innowacyjna i została opatentowana, co świadczy o najwyższej jakości i niepowtarzalności produktów. Podstawową produkcyjną zasadą marki Moha jest idealna harmonia między jakością materiałów i solidnością wykonania każdego produktu.

Opinie

4,00 średnia ocena klientów
(2) Dodaj opinię 2 0 5 4
4.0
l_kaja 01.02.2018
Bardzo praktyczny, używam codziennie.
l_kaja 01.02.2018
Jestem zadowolona z zakupu, używam codziennie. Polecam