Młynek do pieprzu A di Alessi Anna G. czarny

AAM04 B A di Alessi A di Alessi
319.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AAM04 B
Wymiary
Wysokość 28 cm
Ø 7 cm
Materiały
Żywica termoplastyczna, stal szlachetna chromowana

Opis produktu

Ta dostojnie wyglądająca figurka kobiety w czarnej sukni i ze stalową głową to nic innego jak… designerski młynek do pieprzu. Trwały mechanizm mielący szybko poradzi sobie z rozdrobnieniem mniejszych i większych ziarenek pieprzu. Świetnie sprawdzi się też jako ozdoba na stół.
Produkty A di Alessi to przede wszystkim żywe kolory, radość z tworzenia unikatowego wzornictwa, i włoska fantazja, która budzi uśmiech!

Marka

A di Alessi

Projektant

Alessandro Mendini to projektant oraz architekt, którego prace zmieniły sposób myślenia o produkcie. Odegrał dużą rolę w rozpowszechnianiu postmodernizmu oraz idei „banalnego designu”, która demaskuje nijakość i brak wyrazu produkowanych przedmiotów. Przedstawił metodę „re-designu” w nowym świetle. Jego prace odwołują się do przekonania, że wszystko w sztuce już było. Manifestował swoje poglądy korzystając z różnych form ekspresji – ozdabiał oraz modyfikował istniejące już projekty. Jest zdania, że to detale stanowią istotę produktu. Zaprojektował teatr „Teatrino della Bicchieraia” oraz wieżę pamięci w Hiroshimie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię