Młynek do pieprzu Stelton Cylinda Line

017-1 Stelton Stelton
399.00 PLN
399,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
017-1
Wymiary
~ 5 cm
wysokość 12,5 cm

Opis produktu

Nic tak nie wzbogaca smaku potraw jak świeżo mielony pieprz. Z młynkiem Stelton Cylinda każde przygotowane danie będzie perfekcyjnie doprawione, ponieważ gadżet uwalnia dokładnie tyle przyprawy, ile w danym momencie potrzebujesz. Młynek posiada ceramiczny mechanizm CrushGrind®, który ułatwia mielenie oraz umożliwia jego regulację. Stalowy, połyskujący korpus będzie wyjątkową dekoracją kuchni. Stylowy, klasyczny wzór sprawdzi się zwłaszcza w minimalistycznych, eleganckich wnętrzach.

Czyścić wilgotną szmatką.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Arne Jacobsen to światowej sławy projektant i architekt. Najważniejszy prekursor modernizmu w Danii. Zajmował się projektowaniem sztuki użytkowej, osiedli mieszkalnych oraz obiektów przeznaczonych do użytku publicznego. W swoich pracach zwracał szczególną uwagę na zachowanie proporcji. Jego zdaniem to właśnie one wyrażały piękno budynków oraz przedmiotów. Arne Jacobsen stworzył kultowe krzesła i fotele, a także kolekcję „Cylinda”, która urzeka prostym, cylindrycznym kształtem. Projekty Arme Jacobsena do dziś są uważane za synonim ponadczasowej klasy i elegancji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię