Młynek do soli i pieprzu Alessi Grind srebrny

WAL03 Alessi Alessi
456.00 PLN
456,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
WAL03
Wymiary
Ø 7,5 cm
wysokość: 14,2 cm.
Materiały
Odlew aluminiowy.

Opis produktu

Srebrny młynek do soli i pieprzu Grind to oferta marki Alessi dla tych osób, które nie wyobrażają sobie kuchni bez dobrze doprawionych potraw.

Projektanci William Alsop i Federico Grazzini udowadniają, że z młynka do soli i pieprzu można stworzyć elegancki i funkcjonalny dodatek, który świetnie będzie wyglądał w otoczeniu zastawy stołowej. Młynek Grind został wykonany z odlewanego ciśnieniowo aluminium i wyposażony w niezawodny ceramiczny mechanizm, który bardzo dobrze sprawdza się w mieleniu przypraw. W przypadku młynka Grind uwagę przykuwa nie tylko wygląd, ale również pomysłowe umieszczenie mechanizmu mielącego. Został on wkomponowany w górną część produktu, dzięki czemu po odłożeniu młynka marki Alessi na płaską powierzchnię, nie pobrudzimy jej resztkami zmielonego pieprzu lub soli.

Łatwość użycia i regulacja grubości mielenia sprawiają, że młynek Grind doskonale radzi sobie z solą, pieprzem i wszelkiego rodzaju przyprawami, które na co dzień dodajemy do swoich potraw.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię