Młynek do sera/orzechów Rig-Tig Cheese-It

Z00055 Rig-Tig Rig-Tig
144.00 PLN
144,00 zł
Dostawa od 12,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00055
Wymiary
Ø: 8 cm
Wysokość: 15,5 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne, stal nierdzewna

Opis produktu

Młynek do sera/orzechów Rig-Tig Cheese-It to młynek o wielu zastosowaniach. Oryginalnie zaprojektowany jako pojemnik do parmezanu - aby podać go na stół, tak by goście samodzielnie zmielili na wewnętrznej tarce pożądaną ilość przyprawy. Parmezan tak podawany zachowuje aromat i nie pozostawia zapachów, ani drobinek na palcach – jest to higieniczny sposób na podanie tej przyprawy.

Po skończonym posiłku pojemnik można szczelnie zamknąć za pomocą dołączonej pokrywką i przechowywać szzelnie zamknięty parmezan w lodówce.

Młynek składa się z dużego pojemnika do którego wkładasz składnik, stalowej tarki i zatyczki, która umożliwia przechowywanie.

Młynka Rig-Tig Cheese-It można także używać do przygotowywania toppingów deserów - z orzechów, albo czekolady.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię