Młynek do soli Holmegaard Palet

4343413 Holmegaard Holmegaard
247.00 PLN
247,00 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: 1-2 dni robocze. Jest w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
4343413
Wymiary
Ø 6,3 cm
wysokość: 9,5 cm
Materiały
szkło ręcznie dmuchane, drewno dębowe

Opis produktu

Młynek do soli Holmegaard Palet został wykonany z ręcznie dmuchanego, malowanego szkła. Zwieńczony pięknym dębowym pokrętłem z naturalnego drewna. Ceramiczny mechanizm mielący typu CrushGrind (identyczny jak w młynkach z serii Grand Cru) zapewnia najwyższą jakość mielenia i trwałość na lata. W serii Palet dostępny est również młynek do pieprzu w kolorze czarnym.

Seria Palet powstała już w latach 60-tych XX wieku. Projektant Michael Bang połączył dmuchane, malowane na wysoki połysk szkło z naturalnym drewnem dębowym tworząc niepowtarzalną kolekcję pojemników i młynków. Palet urzeka nas soczystymi kolorami oraz niezwykłą starannością wykonania.

Marka

Duńska huta szkła Holmegaard powstała w 1825 roku z inicjatywy hrabiów Danneskiold-Samsøe
Z początku produkowano w niej wyłącznie charakterystyczne zielone szkło butelkowe, jednak dzięki dobremu gustowi hrabiny ofertę poszerzono o ręcznie dmuchane przeźroczyste szkło stołowe o cieńszych ściankach, które okazało się sukcesem. Z biegiem lat produkcja Holmegaard rosła, a do współpracy zaproszono najsłynniejszych skandynawskich projektantów przedmiotów codziennego użytku. Dziś w ofercie Holmegaard znajduje się kilkadziesiąt wyrazistych kolekcji szkła stołowego i szklanych dodatków do domu - wytwarzanych zarówno ręcznie, jak i maszynowo. Szklanki, kieliszki, karafki, wazony, misy i doskonałe szkło barowe Holmegaard cechuje ogromne wyczucie formy i ponadczasowa elegancja.

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię