Młynek do soli i pieprzu Stelton Cylinda Line

017-3 Stelton Stelton
399.00 PLN
399,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
017-3
Wymiary
Wysokość: 12,5 cm
szerokość: 5 cm
Materiały
18/8 Stal szlachetna, ceramiczny mechanizm mielący

Opis produktu

Stalowy młynek do soli i pieprzu z kolekcji Stelton Cylinda, zaprojektowanej przez jednego z najznakomitszych duńskich projektantów - Arne Jacobsena. Z młynkiem Stelton Cylinda każde przygotowane danie będzie perfekcyjnie doprawione, ponieważ gadżet uwalnia dokładnie tyle przyprawy, ile w danym momencie potrzebujesz. Młynek posiada ceramiczny mechanizm CrushGrind®, który ułatwia mielenie oraz umożliwia jego regulację. Prosty, elegancki design będzie świetnie pasował do nowoczesnych i minimalistycznych kuchni.

Należy czyścić wilgotną szmatką.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Arne Jacobsen to światowej sławy projektant i architekt. Najważniejszy prekursor modernizmu w Danii. Zajmował się projektowaniem sztuki użytkowej, osiedli mieszkalnych oraz obiektów przeznaczonych do użytku publicznego. W swoich pracach zwracał szczególną uwagę na zachowanie proporcji. Jego zdaniem to właśnie one wyrażały piękno budynków oraz przedmiotów. Arne Jacobsen stworzył kultowe krzesła i fotele, a także kolekcję „Cylinda”, która urzeka prostym, cylindrycznym kształtem. Projekty Arme Jacobsena do dziś są uważane za synonim ponadczasowej klasy i elegancji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię