Młynek drewniany Crush Grind Kyoto 17cm, dąb

070365-2002 Crush Grind Crush Grind
289.00 PLN
289,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
070365-2002
Wymiary

Wysokość: 16,6 cm
Średnica: 6,1 cm

Materiały
drewno dębowe z certyfikatem FSC
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek drewniany Crush Grind Kyoto 17cm, dąb został przygotowany, aby spełnić potrzeby każdego wielbiciela gotowania i jedzenia. Smukły młynek drewniany Crush Grind Kyoto 17cm, dąb sprawdzi się tak do pieprzu, jak i soli. Wystarczy, że zmienisz znacznik na górze na S lub P, aby się nie pomylić!

Młynek drewniany Crush Grind Kyoto 17cm, dąb łączy w sobie dwa różne materiały. Element ze stali nierdzewnej świetnie współgra z dębowym drewnem. Dzięki mechanizmowi CrushGrind®, który znajduje się wewnątrz, młynek efektywnie mieli i jest trwały.

Młynek drewniany Crush Grind Kyoto 17cm, dąb ma smukły kształt i gładkie krawędzie, a do tego jest ergonomiczny. Użyjesz go w kuchni, ale będzie też stanowił świetną, praktyczną ozdobę do jadalni czy sali restauracyjnej.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię