Młynek drewniany Crush Grind Paris 29cm, orzech

070310-2031 Crush Grind Crush Grind
339.00 PLN
339,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
070310-2031
Wymiary
Wysokość: 29 cm
Materiały
drewno i stal nierdzewna
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek drewniany Crush Grind Paris 29cm, orzech to elegancki młynek, stworzony z myślą o księciu duńskim, Henryku. Dlaczego w takim razie młynek drewniany Crush Grind Paris 29cm, orzech ma nazwę nawiązującą do Paryża? Książę był Francuzem i uwielbiał gotować, stąd też konotacja ze stolicą tego kraju.

Młynek drewniany Crush Grind Paris 29cm, orzech został wyposażony w opatentowany mechanizm CrushGrind®. Jest on trwały i świetne radzi sobie nawet z twardymi przyprawami. Został przygotowany z połączenia drewna orzecha włoskiego i stali nierdzewnej.

Naturalny kolor i wysokość aż 29 cm sprawiają, że młynek drewniany Crush Grind Paris 29cm, orzech świetnie sprawdzi się w tradycyjnej, eleganckiej kuchni. Będzie idealny zarówno do użytku domowego, jak i w lokalu gastronomicznym.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię