Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 11cm, dąb

070270-2002 Crush Grind Crush Grind
209.00 PLN
209,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
070270-2002
Wymiary

Wysokość: 11 cm
Średnica: 5,2 cm

Materiały
drewno dębowe
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 11cm, dąb łączy nowoczesny design z prostotą wyrazu. Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 11cm, dąb nadaje się zarówno do soli, jak i pieprzu. W górnej części znajdziesz specjalną etykietę – możesz ją dowolnie zmieniać.

Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 11cm, dąb został wyposażony w mechanizm CrushGrind®. Sprawia on, że wszystkie przyprawy są mielone dokładnie, a młynek działa przez długi czas. Dodatkowo obudowa z drewna dębu zapewnia elegancki wygląd i jest przyjemna w dotyku.

Dzięki niewielkim rozmiarom młynek drewniany Crush Grind Stockholm 11cm, dąb sprawdzi się w każdej kuchni. Możesz też ustawić go na stole, gdy przyjdą goście. Świetnie pasuje do minimalistycznych, nowoczesnych wnętrz.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię