Młynek elektryczny do kawy Rig-Tig Foodie, czarny

Z00603-1 Rig-Tig Rig-Tig
235.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
Z00603-1
Wymiary
Ø 10,3 cm
Wysokość 18,2 cm
Materiały
Stal szlachetna tworzywo sztuczne

Opis produktu

Młynek do kawy Rig-Tig Foodie w kolorze czarnym jest wykonane z bezpiecznych dla zdrowia materiałów i niezawodne, zapewni świeży aromat kawy każdego poranka.

Młynek ma zaokrągloną formę, typową dla innych produktów z serii Foodie. Forma walca z przewężeniem w środkowej części ma średnicę 10,3 cm. Urządzenie jest wykonane ze stali szlachetnej, szkła i tworzywa sztucznego. Posiada przezroczysty pojemnik na kawę i obudowę zabezpieczającą silnik o mocy 180 W.

Mlynek sprawdzi się jako prezent dla każdego miłośnika kawy, oczaruje swoim uroczym, nietypowym kształtem.

Młynek, przez zaokrągloną formę, sprawia wrażenie dziecięcej zabawki, ale perfekcyjnie spełnia swoje zadanie. Jest wytrzymały i wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Cechy produktu:

  • praktyczny
  • wytrzymały
  • prosty w obsłudze
  • łatwy w czyszczeniu
  • wykonana z bezpiecznych dla zdrowia materiałów.

Marka

Duńska marka Rig-Tig firmowana przez Stelton, projektuje funkcjonalne akcesoria kuchenne, które łączą w sobie piękno skandynawskiego minimalizmu i maksymalne wykorzystanie możliwości przedmiotów. Mnogość funkcji w designerskiej formie, która sprawdza się w kuchniach i stanowi ich ozdobę. To, co wyróżnia Rig-Tig, to zamiłowanie do ekologicznych dodatków, naturalnych materiałów przyjaznych człowiekowi i przyrodzie m.in bambusa i ścinków drewna.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię