Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Młynek Normann Copenhagen Craft 27 cm, ciemnobrązowy z białym wykończeniem

Młynek Normann Copenhagen Craft 27 cm, ciemnobrązowy z białym wykończeniem
Młynek Normann Copenhagen Craft 27 cm, ciemnobrązowy z białym wykończeniem Młynek Normann Copenhagen Craft 27 cm, ciemnobrązowy z białym wykończeniem Młynek Normann Copenhagen Craft 27 cm, ciemnobrązowy z białym wykończeniem
x zamknij

Młynek Normann Copenhagen Craft 27 cm, ciemnobrązowy z białym wykończeniem

Normann Copenhagen
489.00 zł
Dostawa
gratis!
Wysyłka 10-15 dni roboczych
Wysokość: 27 cm
Ø 7,5 cm
Drewno dębowe, marmur
norm-130514
 
Poręczne i designerskie młynki wykonane z drewna dębowego, z uchwytem z marmuru. Odpowiedni ciężar sprawia, że młynek będzie służył w domu lub restauracji przez długie lata. Wewnątrz znajduje się trwały, ceramiczny mechanizm mielący opracowany przez renomowaną marke CrushGrind, która przy standardowym, domowym użytkowaniu młynka daje na niego gwarancję 200 lat niezawodoności. Produkty duńskiej marki Normann Copenhagen zachwycają idealną równowagą między nowoczesnym wzornictwem i codzienną funkcjonalnością.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.