Młynek stalowy Crush Grind Kala 17cm, czarny

060040-0099 Crush Grind Crush Grind
89.00 PLN
89,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
060040-0099
Wymiary

Wysokość: 17 cm
Średnica: 6 cm

Materiały
tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek stalowy Crush Grind Kala 17cm, czarny to nowoczesny młynek o kształcie przywodzącym na myśl świat roślin. Młynek stalowy Crush Grind Kala 17cm, czarny jest funkcjonalny, a jednocześnie nadaje się do użytku z każdym rodzajem suszonych przypraw lub ziół.

Młynek stalowy Crush Grind Kala 17cm, czarny został wyposażony w niezawodny, ceramiczny mechanizm CrushGrind®. Gwarantuje on szybkie mielenie przypraw i jest łatwy w czyszczeniu. Połączenie szkła i stali nierdzewnej w srebrnym kolorze czyni ten młynek praktycznym i estetycznym.

Z uwagi na swój wygląd młynek stalowy Crush Grind Kala 17cm, czarny nadaje się idealnie do użytku w każdej kuchni, zwłaszcza tej o nowoczesnym, minimalistycznym wystroju. Będzie dobrym wyborem również w przypadku jadalni, także tych w obiektach mieszkalnych.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię