Moduł regału Seletti Renaissance-Arc 40x34 cm, antracytowy

14902 Seletti Seletti
374.25 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
14902
Wymiary
40 x 34 cm
wysokość 40 cm
Materiały
MDF

Opis produktu

Produkt z działu Outlet, poekspozycyjny.

Nie masz pomysłu na domową biblioteczkę? Z modułem regałowym Seletti Renaissance możesz samodzielnie zaprojektować swoją wymarzoną półkę na książki, pamiątkowe fotografie albo niewielkie rzeźby. Prezentowany przedmiot został stworzony w duchu renesansowej prostoty i harmonii. Poziome linie, szerokie łuki oraz arkady to elementy charakterystyczne dla architektury renesansu. Moduł stanowi część regału na książki Renaissance.

Kolekcja: Seletti Renaissance

Zobacz kolekcję

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię