Moździerz Cilio 13 cm, marmurowy

422016 Cilio Cilio
119.90 PLN
119,90 zł
Dostawa +14,90 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych. Produkt dostępny w magazynie
Odbierz w salonie w Krakowie: w tym samym terminie
Zamów przez tel. 123 124 000 lub email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
422016
Wymiary
Wysokość 8,5 cm
Ø 13 cm
Materiały
Marmur
Ograniczenia

Opis produktu

Surowy design tego kremowego, marmurowego moździerza Cilio 13 cm będzie doskonale pasował do nowoczesnej kuchni! Ciężki, z tłuczkiem o lekko zaokrąglonej końcówce i chropowatej powierzchni wewnątrz – gwarantuje wygodę i niezwykłą dokładność podczas rozgniatania ziaren, rozcierania przypraw i rozdrabniania wszelkiego rodzaju ziół. Stabilność moździerza na kuchennym blacie zapewnia nie tylko jego masywne wykonanie ale i gumowe podkładki, które zapobiegają jego przesuwaniu się. Tradycja i nowoczesność.
Akcesoria kuchenne marki Cilio to idealna równowaga między jakością, elegancją wykonania i funkcjonalnością. Niemiecka precyzja produkcyjna i doskonały styl!

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię