Moździerz Cilio David 13 cm, granitowy

420135 Cilio Cilio
177.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
420135
Wymiary
Ø 13 cm
waga 2,3 kg
Materiały
Granit
Ograniczenia

Opis produktu

Tradycyjny moździerz Cilio David (13 cm) do rozdrabniania ziaren, ziół i przypraw – w najtwardszej formie! Wykonany z trwałego granitu, o chropowatej powierzchni wewnętrznej, która gwarantuje wygodę i dokładność rozgniatania ziaren. Rączka moździerza jest lekko zaokrąglona, co sprzyja drobiazgowego rozkruszaniu ziół. Ciężki, stabilny, o charakterystycznym surowym designie – bardzo dobrze sprawdzi się w kuchni.
Akcesoria kuchenne marki Cilio to idealna równowaga między jakością, elegancją wykonania i funkcjonalnością. Niemiecka precyzja produkcyjna i doskonały styl!

Marka

Marka Cilio to tradycje i doświadczenie od 1993 roku! Podstawą filozofii niemieckiej firmy Cilio jest połączenie wysokiej jakości materiałów i perfekcyjnej produkcji z optymalną funkcjonalnością proponowanych akcesoriów oraz ich pięknym wykończeniem. Profesjonalne akcesoria do kawy i przypraw Cilio, wyjątkowa porcelana i produkty do serwowania, które powinny się znaleźć na każdym stole!

Cilio to najwyższa jakość akcesoriów kuchennych i nowoczesny design, który doskonale współgra z rosnącymi potrzebami klientów sklepu Czerwona Maszyna. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię