Mydelniczka Aquanova Arona

AROSDI-90 Aquanova Aquanova
109.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
AROSDI-90
Wymiary
Ø 12 cm
wysokość: 3 cm.
Materiały
Kamionka, korek.

Opis produktu

Mydelniczka marki Aquanova jest częścią kolekcji Arona, która w elegancki sposób łączy z sobą dwa materiały: naturalny korek z odporną na uszkodzenia kamionką. Dzięki zastosowaniu ceramiki uzyskano jasno-szary, centkowany kolor mydelniczki Arona. Można bez problemu dopasować go do pozostałych akcesoriów łazienkowych na zasadzie kontrastu lub monochromatycznie. Ze względu na nieskomplikowany kształt mydelniczki Arona łatwo będzie płukać ją pod wodą i tym samym utrzymać w czystości. Zaokrąglone, wygięte do góry krawędzie sprawią, że mydło zawsze pozostanie na swoim miejscu i nie będzie brudzić umywalki lub blatu.

Marka

Aquanova to belgijska firma oferująca eleganckie i ponadczasowe wyposażenie łazienki wykonane z dobrych materiałów i starannie wykończone. W ofercie Aquanova znajdziecie Państwo typowe akcesoria łazienkowe: dozowniki do mydła i mydelniczki, szczotki i uchwyty do WC, stojaki na ręczniki, pojemniki łazienkowe, kosze na pranie, oraz pasujące kolorystycznie tekstylia łazienkowe: ręczniki i dywaniki.

Oferta akcesoriów łazienkowych Aquanova obejmuje 30 wyrazistych kolekcji wśród których niemal każdy znajdzie coś dla siebie. Dla tradycjonalistów firma przygotowała akcesoria marmurowe i wykonane z ceramiki, dla wielbicieli nowoczesności - akcesoria z betonu i poliresinu, a dla ceniących unikalność - ręcznie wykonywane akcesoria ze szkła i kamionki.

Mięsiste ręczniki i dywaniki łazienkowe Aquanova łatwo dobrać do akcesoriów - dopasowując kolory na zasadzie kontrastu, lub monochromatycznie. 

Ofertę uzupełniają praktyczne kosze na pranie, pojemniki łazienkowe i stojaki na ręczniki, co sprawia że łatwo z Aquanova wyposażyć łazienkę we wszystkie potrzebne dodatki.

Co rok firma wprowadza kilka nowych kolekcji i delikatnie modyfikuje kolorystykę produktów, tak by osiągnąć idealne dopasowanie kolorów i by być w zgodzie z aktualnymi trendami.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię