Mydelniczka Authentics Lunar biała

1200198 Authentics Authentics
69.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
1200198
Wymiary
Długość 9 cm
szerokość 12,5 cm
wysokość 3 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne ABS

Opis produktu

Funkcjonalna, biała mydelniczka Authentics Lunar z otworem, który pozwala łatwo odprowadzać gromadzący się wewnątrz nadmiar wody. Podwyższone brzegi mydelniczki nie pozwolą mydłu wyślizgnąć się ze środka.
Mydelniczki Lunar to połączenie idealnie opływowych kształtów oraz mocnego wykonania z grubego tworzywa ABS. Autorami projektu są znani designerzy: Edward Barber oraz Jay Osgerby, wielokrotnie nagradzani za oryginalność i pasję do tworzenia przedmiotów codziennego użytku.

Kolekcja: Authentics Lunar

Zobacz kolekcję

Marka

Kolekcje marki Authentics to wyjątkowo proste i szalenie funkcjonalne akcesoria codziennego użytku: wyposażenie domu oraz akcesoria kuchenne i łazienkowe. Dzięki nowoczesnym technologiom produkcji i wysokiej jakości materiałom Authentics od 1981r stale powiększa grono swoich fanów. Wszystkie produkty prezentowane w sklepie Czerwona Maszyna tworzone są przez zespół projektantów światowej sławy, z zachowaniem autentycznej pasji do projektowania rzeczy praktycznych, potrzebnych na co dzień i podanych w pięknej formie! Wielokrotnie nagradzane przez ekspertów.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię