Mydelniczka Mette Ditmer Circlo

CIRSDI09 Mette Ditmer Mette Ditmer
32.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
CIRSDI09
Wymiary
13 x 4 cm
Materiały
Ceramika

Opis produktu

Owalna mydelniczka wyeksponuje Twoje ulubione mydło w kostce. Dzięki wysokim brzegom mydło zostanie tam gdzie jego miejsce. Akcesoria łazienkowe Circlo będą się doskonale prezentować w minimalistycznych łazienkach. Zestawienie czerni i bieli jest na tyle uniwersalne, że zagra dobrze z każdym kolorem.

Kolekcja: Mette Ditmer Circlo

Zobacz kolekcję

Marka

Mette Ditmer jest duńską projektantką, która sygnuje własnym nazwiskiem linię akcesoriów łazienkowych. Wszystkie jej kolekcje posiadają oryginalny, niepowtarzalny styl i zostały zaprojektowane przez nią osobiście. Mette Ditmer przykłada szczególną wagę do pomysłu i jakości, dlatego opracowane przez nią przedmioty są częściowo wykonywane ręcznie z unikalnych i stylowych kruszców, jak granit czy alabaster. Zamienić akcesoria łazienkowe w dzieła sztuki - to nie jest łatwe. Mette Ditmer się udało.

Projektant

Matte Ditmer uważa, że w projektowaniu to szczegóły odgrywają największą rolę – podobnie jak w życiu. Część pracy wykonuje ręcznie, aby dopracować wszystko do perfekcji. Często sięga po unikatowe materiały, takie jak granit czy alabaster, starannie dobiera wzory oraz detale. Zwraca szczególną uwagę na kształty i kolory, ale najistotniejszy jest dla niej sam pomysł oraz jakość wykonania. Dzięki takiemu podejściu jej prace są staranne i wyraziste. W 1995 r. założyła własną firmę, która specjalizuje się w projektowaniu akcesoriów łazienkowych, a także sprzętu kuchennego i innych elementów wyposażenia domu.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię