Mydelniczka z piaskowca Kela Dune, 15,5x9 cm, piaskowa

KE-23060 Kela Kela
97.90 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
KE-23060
Wymiary
Długość 15,5 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 2 cm
Materiały
Piaskowiec

Opis produktu

Mydelniczka z piaskowca Kela Dune 15,5 x 9 cm to ciekawy przykład organicznej formy.

Mydelniczka pochodzi z serii Dune od niemieckiej marki Kela. Ma 15,5 cm długości i 9 cm szerokości. Została wykonana z naturalnego piaskowca i ma ciekawy wygląd w kolorze piasku.

Ta mydelniczka z piaskowca ma równocześnie surowy, oryginalny design. Wyróżnia ją organiczna forma i nieregularny kształt. Ma 2 cm wysokości i została wyprofilowana w ten sposób, aby mokre mydło nie ślizgało się po powierzchni.

Kolekcja Dune to produkty inspirowane surową naturą, kamieniem, ziemią i piaskiem. Wszystkie przedmioty z tej serii wyróżniają się organiczną, nieregularną formą i specyficznymi kształtami. Kolorystyka serii opiera się na odcieniach brązu, szarości i beżu. Produkty i akcesoria do łazienki z serii Dune dobrze wyglądają zwłaszcza w surowych przestrzeniach.

W sklepie Czerwona Maszyna można znaleźć także inne produkty z piaskowca. Zachęcamy do zapoznania się z całością asortymentu.

Najważniejsze cechy:

  • wykonane z naturalnego piaskowca
  • seria Dune
  • miejsce na mydło w kostce
  • organiczna forma
  • kolor piaskowy

Marka

Kela to niemiecka jakość w przystępnej cenie. Wszystkie akcesoria wykonane są z najwyższej jakości materiałów, a ich wytrzymałość jest precyzyjnie sprawdzana podczas specjalnych testów. Aktualnie marka Kela oferuje ponad 1500 produktów, które z powodzeniem znajdą zastosowanie w kuchni lub łazience.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię