Naczynie do gotowania jajek w koszulce Joseph Joseph M-Poach

20123 Joseph Joseph Joseph Joseph
69.00 PLN
69,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20123
Wymiary
Długość: 10,1 cm
szerokość: 11,7 cm
wysokość: 8,5 cm.
Materiały
Tworzywo sztuczne
Ograniczenia

Opis produktu

Pojemnik do gotowania jaj w koszulce Joseph Joseph M-Poach to nowa, szybsza metoda gotowania jajek. Przyrządza się je w mikrofalówce, co umożliwia wysokiej jakości tworzywo sztuczne, z którego naczynie jest wykonane. Całość składa się z pojemnika na wodę, cedzaka z uchwytem i pokrywką, zapobiegającą pryskaniu.

Ugotowanie jajka wygląda bardzo prosto. Wlewasz wodę do pojemnika M-Poach, następnie wbijasz jajko i wkładasz do mikrofali o mocy max. do 800 W. Naczynie możesz myć w zmywarce, nie pozostaje Ci więc wiele do zrobienia i sprzątania. Po prostu ciesz się swoim posiłkiem.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię