Naczynie do gotowania makaronu Lekue

0200702M03M017 Lékué Lékué
128.00 PLN
128,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0200702M03M017
Wymiary
Pojemność 1,5 L
Długość – 28 cm
Wysokość – 11,1 cm
Szerokość – 11 cm
Materiały
tworzywo sztuczne PP, silikon platinum
Zastosowanie

Opis produktu

Naczynie do gotowania makaronu Lekue, które ułatwi Ci przyrządzenie makaronu w kuchence mikrofalowej bez zbędnych garnków i dodatkowego mycia. 

Naczynie jest przeznaczone do gotowania wszelkich rodzajów makaronu, nawet tych nadziewanych jak ravioli, czy tortellini. Jeden produkt wystarczy, aby przyrządzić pyszną pastę dla całej rodziny lub gości. Na dnie pojemnika znajdziesz dwie cyfry - 2 i 4 - ułatwiające przygotowanie odpowiedniej ilości ulubionego spaghetti w zależności od okazji, dla dwóch lub czterech osób.  

Czas przyrządzenia zależny jest od mocy kuchenki, ale przyjmuje się wartość 800W. W dołączonej do naczynia instrukcji znajdziesz wszelkie potrzebne informacje dotyczące czasu gotowania, potrzebnej ilości wody i porcji, jaką należy przygotować dla konkretnej ilości osób. 

Po umieszczeniu pokrywy na produkcie, wstawić do kuchenki (moc 800W) i gotować według czasu podanego na opakowaniu produktu i załączonej instrukcji. Wyjąć przy użyciu rękawicy ochronnej. Przemieszać makaron i odstawić na 1 minutę.

Aby odcedzić makaron, należy odwrócić pokrywę "do góry nogami" - tak, by jej wyższą ściankę nałożyć na naczynie. Po odcedzeniu zamieszać zawartość pojemnika. Ugotowany makaron można połączyć z sosem bezpośrednio w naczyniu i zaserwować gościom. 

Produkt przystosowany do kuchenek mikrofalowych o pojemności min. 25L i średnicy talerza min. 28 cm. Naczynie można myć w zmywarce.

Cechy produktu:

  • kolor - biały, beżowy
  • materiał - tworzywo sztuczne PP, silikon platinum
  • długość - 28 cm
  • szerokość - 11 cm
  • wysokość - 11,1 cm
  • pojemność - do 1,5 l

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię