Naczynie do gotowania na parze w mikrofalówce Eva Solo Green tool

531413 Eva Solo Eva Solo
220.00 PLN
220,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
531413
Wymiary

Wysokość: 8,5 cm
Średnica: 22 cm
Pojemność: 2 l

Materiały
szkło, plastik
Zastosowanie

Opis produktu

Naczynie do gotowania na parze w mikrofalówce Eva Solo to wygodny sposób na przyrządzenie posiłku! Wystarczy zaledwie kilka minut w mikrofalówce, aby móc cieszyć się pełnią smaku warzyw. Naczynie posiada nieprzywieralną powierzchnię, zatem nie ma mowy o przypaleniach.


Rączka się nie nagrzewa. Do zestawu dołączono również praktyczną, przezroczystą pokrywkę. Dzięki prostej i uniwersalnej formie naczynia, serwowanie warzyw jest możliwe bezpośrednio po ich przyrządzeniu.


Naczynie do gotowania na parze w mikrofalówce Eva Solo zostało wykonane ze szkła oraz tworzywa sztucznego. Posiada zielony kolor, 22 cm średnicy oraz 8,5 cm wysokości. Ten prosty element ułatwi przyrządzanie zdrowych posiłków.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię