Naczynie do mieszania Alessi The tending box

GIA25 Alessi Alessi
374.00 PLN
374,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
GIA25
Wymiary
9,3x 16 cm [śr. x wys.]
Materiały
stal nierdzewna 18/10
Zastosowanie

Opis produktu

Naczynie do mieszania koktajli – niezbędne za każdym barem
Naczynie do mieszania koktajli Alessi The tending box stalowe to praktyczne akcesorium. Zaprojektował je Giulio Lacchetti, który zasłynął z innowacyjnych rozwiązań. Naczynie ma pojemność 700 ml i sprawdzi się za każdym barem – również tym domowym. Umożliwi przygotowanie różnego typu trunków. Posiada formę prostego dzbanuszka, wyposażonego w dzióbek.
Naczynie do mieszania koktajli Cargo 2.0 Alessi zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Dzięki temu wyróżnia się trwałością i odpornością na uszkodzenia. Gruba podstawa zapewnia stabilność, a odpowiednia konstrukcja – swobodę w nalewaniu, bez kapania. Produkt przeznaczony jest do mycia w zmywarce.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię