Naczynie do prażenia kukurydzy Lékué Native

0200226R10M017 Lékué Lékué
105.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0200226R10M017
Wymiary
Złożone: 20 x 6 cm
rozłożone: 20 x 14,5 cm
Materiały
Silikon platinum
Zastosowanie

Opis produktu

Kino domowe przy domowym popcornie. Na słono lub na słodko - pysznie, ładnie, zdrowo.
Popcorn "Ojciec chrzestny", "Amelia" lub "Thelma i Louise"? Skorzystaj z ciekawych przepisów Lékué - zaskocz pomysłowością domowników i gości zaproszonych na seans w domowym kinie.
Ziarna kukurydzy, kupowane w przygotowanych do mikrofalówki papierowych torebkach, są nasączone dużą ilością tłuszczu. W naczyniu do popcornu z kolekcji NATIVE firmy Lékué można przygotować ten dodatek za pomocą pary wodnej, z bardzo niewielką ilością oliwy.
Naczynie składa się z głębokiego, składanego pojemnika i pokrywki. Obie części wykonano w 100% z najwyższej jakości silikonu, takiego samego, z jakiego produkuje się smoczki dla niemowląt.
Wewnątrz opakowania znajdują się przepisy i instrukcja obsługi.

UWAGI:
  • Naczynia można używać w kuchenkach mikrofalowych, piekarnikach, lodówkach i zamrażarkach. Można myć w zmywarce.
  • Umyć przed pierwszym użyciem.
  • Sprawdzić, czy naczynie pasuje wielkością do mikrofalówki i równo się obraca.
  • Nie używać bezpośrednio nad źródłem ciepła ani na otwartym ogniu. Nie używać funkcji "grill".
  • Nie używać ostrych narzędzi w kontakcie z naczyniem.

Hiszpańska firma Lékué opracowała program NATIVE z myślą o ludziach zabieganych, mających mało czasu, ale świadomych, jak ważne jest zdrowe i dobrze zbilansowane odżywianie.

Kolekcja: Lékué Native

Zobacz kolekcję

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię