Naczynie do ryżu z kalafiora Lékué

0201811V17U008 Lékué Lékué
59.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
0201811V17U008
Wymiary
Ø 11,4 cm
Wysokość 11,6 cm
Materiały
Tworzywo sztuczne wolne od BPA
Zastosowanie

Opis produktu

Naczynie do ryżu z kalafiora Lékué pozwoli Ci szybko i łatwo rozdrobnić różyczki kalafiora, lub brokułów, do postaci przypominającej ryż.

 

Jest to znakomita pomoc dla osób, w których diecie te warzywa goszczą często. Rozdrobniony kalafior z powodzeniem zastępuje ryż, lub kaszę i posiada znacznie bogatszy zestaw składników odżywczych, a przy tym znacznie mniej kalorii.

Naczynie do ryżu z kalafiora Lékué to znakomity prezent dla wegan, wegetarian i dla wszystkich, którzy dbają o dietę.

Obsługa naczynia do ryżu z kalafiora Lékué jest bardzo prosta i intuicyjna:

  • umieść w pojemniku surowe różyczki kalafiora lub brokułów,
  • nałóż pokrywkę
  • obróć dwie części naczynia w przeciwnych kierunkach
  • przełóż do garnka i ugotuj

Dołączona instrukcja obsługi zawiera infografiki wyjaśniające szczegółowo jak używać produktu. W instrukcji znajduje się również kilka łatwych przepisów na gotowe potrawy. 

Naczynie jest wykonane z tworzywa wolnego od BPA i można je myć w zmywarce.

Marka

Lékué to hiszpańska marka doskonale znana ze swego przełomowego wynalazku - silikonu platinum. Akcesoria kuchenne z silikonu platinum są ultra elastyczne, sprężystye odporne na odkształcenia i ekstremalnie wysokie temperatury, bezpieczne i do tego szalenie łatwe w czyszczeniu. Lékué sukces swoich produktów zawdzięcza nie tylko samemu materiałowi, ale również nowoczesnemu, funkcjonalnemu, przyciągającemu wzrok wzornictwu i żywej, radosnej kolorystyce.

Swoje produkty Lékué oferuje dziś w ponad 40 krajach i dzięki innowacyjnym pomysłom na narzędzia kuchenne jej popularność wciąż rośnie. Nowatorska konstrukcja akcesoriów przydatnych w kuchni i ich przemyślana funkcjonalność to cechy, które wyróżniają Lékué. W sklepie Czerwona Maszyna ofertę Lékué znajdziecie Państwo w działach Formy do pieczenia, oraz Akcesoria kuchenne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię