Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Naczynie do terriny lub pasztetu z praską Emile Henry 1,2 l

Naczynie do terriny lub pasztetu z praską Emile Henry 1,2 l
Naczynie do terriny lub pasztetu z praską Emile Henry 1,2 l Naczynie do terriny lub pasztetu z praską Emile Henry 1,2 l
x zamknij

Naczynie do terriny lub pasztetu z praską Emile Henry 1,2 l

acme
199.90 zł
Sprawdź koszt
dostawy
Wysyłka NATYCHMIAST / Jest w magazynie
Pojemność 1,2 l
20 x 15 cm
Ceramika
EH349791
 
Przysmak kuchni francuskiej - w polskich kuchniach. Naczynie do przygotowania terriny - rodzaju pasztetu z ryb, mięsa lub warzyw.
Wymieszane składniki wkłada się do ceramicznej formy i tradycyjnie piecze w kąpieli wodnej - w przeciwieństwie do zwykłego pasztetu, terrina nie jest pieczona, ale raczej gotowana w piekarniku. W naczyniu można też upiec tradycyjny pasztet.
W komplecie znajduje się pokrywka oraz dopasowana praska dzięki której pasztet będzie jednolity i nie będzie się rozpadał.
Każde naczynie, wytworzone ręcznie z burgundzkiej gliny, jest sygnowane znakiem artysty, który je wykonał. Wyprodukowano we Francji.
Specjalna ceramika HR, z której wykonano formę, charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury, a więc jest przeznaczona głównie do stosowania w piekarnikach. Po wstawieniu formy do piekarnika temperatura w niej wzrasta stopniowo, a ciepło jest rozprowadzane równomiernie. Umożliwia to doskonałe wypieczenie i jednoczesne wydobycie pełni jego smaku i aromatu potrawy. Z łatwością wyjmiemy z formy gotowy wypiek.
Można myć w zmywarce.
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.