Naczynie żaroodporne Eno Studio Zigzag 33 cm, białe

PN01CU015400 Eno Studio Eno Studio
46.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
PN01CU015400
Wymiary
33 x 15,3 cm
wysokość 4,5
Materiały
Porcelana
Zastosowanie
Ograniczenia

Opis produktu

Podłużne, białe naczynie żaroodporne, w którym można przyrządzić tartę, zapiekane przekąski czy kurczaka ze szpinakiem prosto z piekarnika. Stworzone do dań, które mają być perfekcyjnie upieczone i świetnie prezentować się na stole. Prążkowane wykończenie brzegów naczynia tworzy z niego wspaniałą oprawę dla serwowanego dania.
Produkty marki Eno Studio wyróżniają się wzorowym wykonaniem, wysoką jakością materiałów, minimalnym wpływem na środowisko i faktem, że są projektowane przez najbardziej aktualnych i utalentowanych projektantów obecnych czasów.

Marka

Francuska marka Eno Studio tworzy piękne i niezwykle poetyczne przedmioty, które projektowane są przez najbardziej utalentowanych projektantów obecnych czasów. Eno Studio z uwagą śledzi bieżące trendy wzornicze i jest zawsze gotowe zaproponować ich oryginalne interpretacje. 

Projektant

Paola Navone to znana, włoska projektantka i architektka z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się również wystrojem wnętrz, tworzeniem scenografii, organizowaniem wystaw i imprez. Współpracowała z takimi markami jak Serax, Alessi, Swarovski, Armani Casa, Driade, Orizzonti czy Roche Bobois. Paola tworzy przedmioty mocno zakorzenione w tradycji. Wśród nich znaleźć można m.in. meble, tekstylia, ceramikę, biżuterię oraz lampy. Znakiem rozpoznawczym Navone są kolory, którymi umiejętnie operuje oraz wyszukane zdobienia, dzięki którym jej projekty nabierają indywidualnego charakteru.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię